22 feb


 Úspech sa dá dosiahnuť len príkladnou spoluprácou       Nasledovné riadky som napísal hlavne pre tých mladomanželov, ktorí:

  • - hlboko vo svojom srdci, chcú dosiahnuť len najlepší výsledok na svojej svadbe,
    - sú ochotní preň urobiť maximum,
    - a chcú vedieť: "Ako na to?"

     Aby si všetci hostia na ich svadbe aj po rokoch, keď si na ňu spomenú, mohli s radosťou povedať:
     "Tá ich svadba, to bola bomba!"

     Takýto bombový výsledok sa nedá dosiahnuť náhodne, bez spolupráce všetkých, lebo je niekoľko článkov, ktoré sa významne podieľajú na výsledku: "obsluha, hudba i starejší, svadobní rodičia, ale najviac nevesta a ženích". Oni sú na svadbe vzory, ktoré svadobní hostia sú ochotní akceptovať a nasledovať.

    Uvediem nádherný príklad takejto spolupráce, ktorý sa zrodil na svadbe manželov Dadajových.

    Majka, ktorá o nás tak pochvalne písala na www.svadba.sk, (pokým jej príspevky moderátor neodstránil), v skutočnosti to oni spolu s manželom zobrali situáciu pevne do rúk a to tým, že sa stali pre svadobných hostí vzorom v zábave - samozrejme v spolupráci i s nami. Mali ste vidieť, akými rôznymi spôsobmi ich až do samého rána burcovali do lepšej nálady tak, aby sa všetci na ich svadbe dobre cítili.
     A skutočne. Nádherné ovocie úspechu ich svadby sa muselo dostaviť - a aj sa dostavilo. 

     A takýchto mladomanželských párov sme od vtedy zažili neúrekom a nové pribúdajú. Je ich už tak veľa, že ich nemožno všetky vymenovať. 

     Aj keď každá svadba je iná, treba zdôrazniť, že jedno majú spoločné. A to, že na všetkých nám išlo o jedno - jediné:
     Všetci sme sa spoločnou spoluprácou maximálne snažili - čo najviac - uspokojiť všetkých svadobných hostí a boli sme, pre super výsledok, ochotní urobiť čokoľvek.

     Pretože, ako skupina, chodíme často hrávať svadby, veľmi dobre vieme, čo dobrej nálade na nich prospieva a čo škodí. Vieme poradiť, ľudí usmerniť, namotivovať ich, vyzvať na spoluprácu, atď.

     A naše výsledky sú skvelé aj preto, lebo vychádzajú z poznania, že bez príkladnej spolupráce so všetkými sa dosiahnuť "jednoducho" nedajú.

JEWEL SK

Odkazy na: facebookový profil hud. skupiny JEWEL SK,
a na jej videá na Youtube

Objednávky na hud. akcie


Notice: Undefined property: stdClass::$introtext in /hosting/jewel.sk/plugins/content/jhimagepopup/jhimagepopup.php on line 108
  •  JEWEL SK - hudobná skupina 
  • Vierka Triznová - Giertlová
  • +421 905 936 833
  • vierka@jewel.sk
  •  Krivánska 28, 974 11 Banská Bystrica